Menu
1. na renovace v Evropě
Facebook - Portas-morava e-Katalog

O firmě

> <
  • image placeholder
  • image placeholder
  • image placeholder
  • image placeholder
  • image placeholder

Renovovat za jediný den a přitom zachovat hodnoty – to je možné pouze modernizačními řešeními firmy PORTAS.
Pokud si přejete nový lesk do Vašeho domova, jste u firmy PORTAS na pravém místě. 
Jako největší evropský odborník na renovace Vám nabízíme kvalitní a extrémně trvanlivá řešení na zkrášlení Vašich starých dveří a schodů.
Splňte si svá přání výběrem z více než 1 000 kombinací dekorů, povrchů, barev a materiálů a zapomeňte špínu, hluk a zdlouhavé renovační práce.

Milión spokojených zákazníků díky nejlepším službám a špičkové kvalitě. Proto jsme evropskou jedničkou na renovace.

Vše začalo v roce 1974 myšlenkou, nabídnout prostřednictvím renovací opravdovou alternativu nákupu nového zařízení.

Díky nejvyšší kvalitě a vynikajícím službám jsme dnes s 5 000 spolupracovníky ve více než 500 odborných závodech ve 14 evropských zemích jedničkou na renovace v Evropě.

 Naše inovativní modernizace najdete dnes v mnoha domácnostech. Ať dveře, domovní dveře, napínané stropní podhledy nebo schody - my zachováme hodnoty a oživíme Váš interiér i exteriér novými barvami, povrchy a formami, až po kompletní výrobu na míru.


Trvalé a ekologické:naše řešení šetří přírodní zdroje naší planety. 

Stanovit si nové cíle neznamená pro nás pouze vyvinout nové renovace, ale tyto také realizovat pokud možno s dlouhou životností a ekologicky. Proto renovujeme a modernizujeme pouze to, co musí být opravdu obnoveno. Například v každých dveřích PORTAS se tak skrývá hodnotné jádro původních dveří. Další využití tohoto zachovalého jádra se vyplatí pro životní prostředí dvojnásobně:
na jedné straně tak redukujeme množství vznikajícího odpadu, na straně druhé nepotřebujeme dřevo na výrobu nových dveří.  

Díky tomuto postupu nešetříme pouze přírodní zdroje naší planety, ale také Vaši peněženku. Zároveň se tím podílíte na ochraně zemského klimatu, neboť investicí do řešení PORTAS chráníte životní prostředí před emisemi mnoha krychlových metrů CO2. To je náš důkaz slučitelnosti inovací, kvality a funkčnosti s ochranou životního prostředí a přírodních zdrojů. Tím, že jste se rozhodli pro PORTAS, se chováte ekologicky.

 

 

 
Das Unternehmen PORTAS®
Das Unternehmen PORTAS
PORTAS® Fachbetrieb finden
PORTAS®Fachbetrieb finden